enfrdetr

İkon Çelik Villa Hakkında

“KALİTE” yi vazgeçilmez bir esas almak

Biz Kimiz ?


İleri teknoloji ve üstün kalite anlayışı ile prefabrik yapı üretimi yapan İkon Prefabrik & Çelik Yapı, 1997 yılında üretime başlamıştır. Vizyonu ve kendini yenileyen yapısı ile, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sektörde ilerleyişini sürdürmektedir.

İkon Prefabrik & Çelik Yapı bünyesindeki Teknik Ofis ve Ar-Ge grubu; sürekli olarak yeni ürün tasarımı ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik proje çalışmalarına devam etmektedir.

İkon Prefabrik & Çelik Yapı, müşteri taleplerine göre ortaya çıkan farklı kesit ve büyüklükteki projelerin üretiminde kullanılacak olan yapıları kendi bünyesinde tasarlayıp, üretmektedir..

Misyonumuz

İkon Prefabrik & Çelik Yapı olarak misyonumuz; Yüksek kaliteli ürünler üretmek için yüksek teknoloji ve modern üretim yöntemlerine sahip olmak, uluslar arası piyasalara satış yapabilmek ve dünya standartlarına erişmek için çaba sarf etmek, firma ürünlerinin kullanımı ve yararlılığı konusunda geliştirme çalışmaları uygulayarak maliyeti daha düşük, kalitesi daha yüksek ürünleri üretmek, AR-GE yöntemlerini geliştirerek ürün çeşitliliğini arttırmak

Vizyonumuz


İkon Prefabrik & Çelik Yapı olarak vizyonumuz; prefabrik, çelik yapı ve hafif çelik villa sektöründe yüksek kaliteli üretim gücüyle bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Kalite Politikamız


“KALİTE” YI VAZGEÇILMEZ BIR ESAS ALMAK,

“KALİTE” düzeyi ile yetinmeyen bir hizmet anlayışı yaratmak,


Teknolojik gelişmeleri takip etmek ve ihtiyacımız olan ekipmanları teknolojik gelişimlere göre yenilemek,


En büyük yatırımı bilgiye ve deneyim kazandırdığı personeline yapmayı ilke edinerek istikrarlı büyümeyi gerçekleştirmek,


İş sağlığı ve güvenliği bilincini eğitimlerle tüm birimlerimize kazandırmak,


Kalite, Çevre ve İSG Yönetim Sistem Şartlarına, yasal zorunluluklara, sektörümüzle ilgili diğer şartlara uymak ve sürekli iyileştirmek,


İşlerin planlanması ve imalatların yapılması sırasında çevreye ve sağlığa zarar verecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak,


Her anlamda sürekli iyileştirmeyi bir felsefe olarak kabul etmek.

İKON ÇELİK VİLLA HAKKINDA

İleri teknoloji ve üstün kalite anlayışı ile prefabrik yapı üretimi yapan İkon Prefabrik & Çelik Yapı, 1997 yılında üretime başlamıştır. Vizyonu ve kendini yenileyen yapısı ile, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden.

İKON ÇELİK VİLLA TAKİP

İKON ÇELİK VİLLA HABERLER

© 2019 Copyright. İkon Çelik Villa Prefabrik Konteyner. Bu sitede yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Siteye giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiştir. Tüm İkon Villa Sitelerinin Tasarım Uygulama Host Bulundurma SEO PR ve Danışmanlık Hizmetleri ​Fedora Bilişim Teknolojileri İnternet Danışmanlık Hizmetleri Basım Yayın Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.