enfrdetr

İkon Çelik Villa Hakkında

“KALİTE” yi vazgeçilmez bir esas almak

1.FARKLI TASARIMLAR VE ESNEK ÇÖZÜMLER:

Prefabrik evlerimiz  müşterilerin fikirleri alınarak,beklentilerini karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanabilir.Ayrıca hazır model evlerimizden seçilen bir prefabrik ev,eklemeler veya değişiklikler ile yeniden istenilen ölçüde üretilebilir.

2.SU,ISI ve SES İZOLASYONUNA SAHİPTİR:

Prefabrik evlerimiz su geçirmez malzemelerden ve iç ısıyı koruyan yapılardan üretilmektedir.İçerideki seslerin dışarı çıkışını engelleyen  ve dış seslerin,gürültülerin içeriye daha az gelmesini sağlayan ses yalıtımlı prefabrik evler üretmekteyiz.

3.HATASIZ,GÜVENİLİR ve KALİTELİ ÜRETİM:

Yıllardır birçok devlet  kurumu,belediyeler gibi önemli yerlere prefabrik hizmetler veren firmamız ile müşterilerimizin güvenini kazanarak bu sektörde tanınan bir firma olmayı başardık.Müşteri odaklı,kalite anlayışımız sayesinde deneyimli kadromuz ile hatasız ve kaliteden ödün vermeyen yapılar üretmekteyiz.

4.DEPREME ve YANGINA DAYANIKLI YAPILAR:

Kullandığımız kaliteli malzemelerimiz ve sağlam altyapımız ile birinci derece depremlere ve yangınlara dayanıklı ,korunaklı yapılar üretiyoruz.

5.AŞINMAYA ve PASLANMAYA DAYANIKLI YAPILAR:

Prefabrik evlerimizi,dış faktörlerden olumsuz etkilenmemesi için kireçlenme,aşınma ve paslanma gibi durumlara karşı dayanıklı malzemeler ile üretiyoruz.Müşterilerimiz isterse fabrikamızı ziyaret ederek üretim aşamamızı gözlemleyebiliyor.

6.KURULUM KOLAYLIĞI SAYESİNDE KISA SÜREDE İNŞAA EDİLİR:

Prefabrik yapıların kolay ve kısa sürede kurulması ve taşınabilir olması özellikle ticari yapılar için büyük avantaj sağlar.Prefabrik yapıları tercih ederek zamandan kazanabilirsiniz.

7.ÇEVRE DOSTU MALZEME KULLANIMI İLE GERİ DÖNÜŞÜM SAĞLAR:

Hafif çelik malzemeden üretilen prefabrik yapılar,hammadde rezervlerinin azalmasını engelleyen çevre dostu yapılardır.Yıkıldıkları zaman çıkan maddeler geri dönüşüm ile tekrar kullanılabilir.

8.DÜŞÜK MALİYETLİ İNŞAAT SÜRECİ:

Prefabrik yapılar kurulum kolaylığı ile hem zamandan hem de maliyetten kazanmanızı sağlar.Bütçenize uygun harcamalar ile kısa sürede prefabrik bir yapıya sahip olabilirsiniz.

9.UZUN ÖMÜRLÜ VE SAĞLAM YAPILAR:

Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak tasarladığımız,kullanışlı ve uzun ömürlü prefabrik yapılarımız ile Türkiye'nin her yerinde hizmet vermekteyiz.

İKON ÇELİK VİLLA HAKKINDA

İleri teknoloji ve üstün kalite anlayışı ile prefabrik yapı üretimi yapan İkon Prefabrik & Çelik Yapı, 1997 yılında üretime başlamıştır. Vizyonu ve kendini yenileyen yapısı ile, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden.

İKON ÇELİK VİLLA TAKİP

İKON ÇELİK VİLLA HABERLER

© 2019 Copyright. İkon Çelik Villa Prefabrik Konteyner. Bu sitede yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Siteye giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiştir. Tüm İkon Villa Sitelerinin Tasarım Uygulama Host Bulundurma SEO PR ve Danışmanlık Hizmetleri ​Fedora Bilişim Teknolojileri İnternet Danışmanlık Hizmetleri Basım Yayın Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.