enfrdetr

İkon Çelik Villa Hizmetleri

İkon Çelik Villa Hizmetleri

ÇELİK VİLLA ÜRETİMİ ve SATIMI

İkon Çelik Villa Yapı,yılların tecrübesi ile son derece modern,şık görünümlü villa yapıları tasarlamakta ve üretmektedir.Bugüne kadar çok sayıda çelik villa üretimi yapan firmamız,müşterilerin taleplerine göre özel olarak tasarımlar yapmaktadır.Ayrıca hazır projelerimizden oluşan galerimizi inceleyerek de bir villa modeli seçebilir ve size özel üretilmesini talep edebilirsiniz.Çelik villalarımızı müşterilerimizin taleplerini tamamen karşılayacak şekilde üretmek için her ayrıntıyı düşünerek tasarlıyoruz.

1.TEKNİK VERİLER

İmalatlar,birinci derece depremlere,saatte 90 km rüzgar hızına ,m2 başına 80 kg kar yüküne dayanıklı olarak üretilir.Taşıyıcı sistemler H,C ve U modeli galvaniz profillerinden oluşur.

2.İÇ ve DIŞ PANELLER

Yapılarımızın iç panel kalınlığı 6 cm,yüksekliği 250 cm'dir.Dış panel kalınlığı ise 10 cm'dir.İç ve dış paneller 8x1250x2500 mm ebatlarında çift taraflı fibercement ya da çimentolu yonga levhadan imal edilir.

3.TAŞIYICI KONTRÜKSİYONLAR

Kolonlar,makaslar,kirişler ve ara kat kontrüksiyonlar ,özel bükümlü galvanizli saclarda işlem görür.Arakat zemini 16 mm betopan ile kaplanır ve taşıma yükü m2 başına 200 kg'dır.

4.ÇATI ve TAVAN

Çatılarda %30 eğimli beşik çatı ve kırma çatı sistemleri kullanılmaktadır.Metal aşıkların üzerine paslanmaz,boyasız trapez sac uygulanır.20 cm genişliğinde paslanmaz galvaniz sacdan şekillendirilmiş menfezli saçaklar bulunmaktadır.

5.İÇ ve DIŞ KAPILAR,PENCERELER

İç kapılar 80x200 cm veya 90 x 200 cm ebatında,metal kasalı ve kanatları çift taraflı American pres kaplamadan oluşur.Dış kapılar ise 160x200 cm ebatında ve alüminyum dubla kapı olarak yapılmaktadır.Pencereler Pvc penceredir.

6.MERDİVEN

Merdivenler çelik iskelet üzerine kalınlığı 16 mm olan betopan ile kaplanır.Merdiven korkuluğu kutu profillerden imal edilir.Merdivenlerin metal aksamı,çift kat astar ve çift kat yağlı boya ile boyanır.İsteğe bağlı olarak komple ahşap yapılabilir.

7.ELEKTRİK TESİSAT

Elektrik tesisatı sıva üstü veya sıva altı olarak yapılabilir.TSE belgeli panel üzerine kablo kullanılır.Sigorta,priz,anahtar ve aydınlatma gibi diğer elemanlar da TSE belgelidir.Sayaç,topraklama ve dış bağlantıları alıcı tarafından yapılır.

8.BOYA

Boyama işleminde kullanılan bütün ürünler TSE belgelidir.Dış cephede akrilik boyası kullanılırken iç panelde ve tavan alçıpan yüzeylerinde plastik boya kullanılır.Metal yüzeylerinde çift kat astar,çift kat sentetik yağlı boya kullanılır.

9.SIHHİ TESİSAT

Sıhhi tesisat sıva altı olarak kurulur.Kullanılan tüm ürünler (boru,lavabo,vitrifiye vb. )TSE belgelidir.Su sayacı ve bina dış bağlantıları alıcı tarafından yapılır.

10.TEMEL BETON

Bu konuda gerekli bilgi,danışmanlık hizmetlerimiz ile müşterilerimize  verilir ve kararlaştırılan plana uygun temel ve beton işlemleri yapılır.

 

İKON ÇELİK VİLLA HAKKINDA

İleri teknoloji ve üstün kalite anlayışı ile prefabrik yapı üretimi yapan İkon Prefabrik & Çelik Yapı, 1997 yılında üretime başlamıştır. Vizyonu ve kendini yenileyen yapısı ile, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden.

İKON ÇELİK VİLLA TAKİP

İKON ÇELİK VİLLA HABERLER

© 2019 Copyright. İkon Çelik Villa Prefabrik Konteyner. Bu sitede yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Siteye giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiştir. Tüm İkon Villa Sitelerinin Tasarım Uygulama Host Bulundurma SEO PR ve Danışmanlık Hizmetleri ​Fedora Bilişim Teknolojileri İnternet Danışmanlık Hizmetleri Basım Yayın Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.